• Заходи

  Тячівщина: відбулась чергова зустріч податківців з платниками


  З метою роз’яснення норм податкового законодавства, в ДПІ у Тячівському районі відбулась зустріч керівника інспекції Іллі Матьоли та суб’єктів господарювання району.

   
  Під час заходу учасники розглянули питання наповнення бюджетів усіх рівнів та застосування положень Податкового кодексу щодо справляння місцевих податків і зборів.
  Начальник ДПІ району поінформував присутніх про оприлюднення проекту закону щодо запровадження єдиного рахунку для сплати податків і зборів. Зокрема, за словами Іллі Матьоли, законопроект передбачає запровадження системи сплати податків і зборів, передбачених Податковим кодексом, через Електронний кабінет платника податків на єдиний рахунок, який буде відкрито для платника за його згодою на центральному рівні Державної казначейської служби України.
  Очільник районної інспекції акцентував увагу учасників зустрічі на онлайн-сервісах, які впроваджує тат модифікує фіскальна служба. Приміром, до кінця року ДФС планує через Електронний кабінет надавати всі адмінпослуг платникам.
  Зустріч, яка вже є доброю традицією на Тячівщині, відбулась у форматі конструктивного діалогу, – це допомагає як працівникам органів ДФС, так і представникам бізнесу отримати вичерпні відповіді на свої запитання.
  ДПІ у Тячівському районі