2021-09-17 22:53:43
Добігають завершення ремонтні роботи на одній із ділянок маршруту Н-13 Перечин – Свалява. Про це повідомляє на своїй сторінці у фейсбуці заступник голови облдержадміністрації Іштван Петрушка.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Закарпатській області, в селі Сіль на Ужгородщині дорожники вже наносять горизонтальну розмітку.

«Це ключовий етап ремонту, адже якісна розмітка на оновленій дорозі допоможе водіям та пішоходам у будь-який час доби та за будь-якої погоди пересуватися безпечно і комфортно», – зазначив Іштван Петрушка.

Так, у межах національного проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» загалом цього року в Закарпатті планують відновити понад двісті кілометрів доріг.