Тра 10

Сформовано новий склад Громадської ради при Тячівській РДА (список)

uhjvfl 3Сьогодні, 10 травня, відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Тячівській РДА. Участь у засіданні взяли 47 кандидатів до складу консультативно-дорадчого органу з числа 49 поданих заявок.

Присутніми на засіданні також були перший заступник голови РДА Михайло Полажинець, керівник апарату РДА Богдан Макусій, начальник відділу з питань внутрішньої політики апарату РДА Любов Немеш, мас-медійники, громадські активісти.
Головою зборів за більшою кількістю голосів кандидати обрали представника громадської організації «Митці Тячівщини» Василя Барановського, секретарем члена профспілки працівників культури Наталію Сасин. У склад лічильної комісії були затверджені наступні представники інститутів громадського суспільства: Юлія Думин ( ГО "Мама учасників АТО), Василь Феєр ( Благодійний фонд "Нове життя"), Михайло Немеш (ГО "Ветерани правоохоронних органів"), Андрій Терпяк (Тячівська районна спілка підприємців).
Відтак про проведену роботу попереднього скликання прозвітував колишній голова громадської ради Василь Лукань. Також виступив ГО "Чисті Карпати" ВІталій Шелемба.
Після чого відбулося рейтингове голосування. За його результатами до нового складу Громадської ради при Тячівській РДА увійшли 35 представників інститутів громадянського суспільства, список яких було затверджено присутніми у залі учасниками установчих зборів.

1.Минзат В.В. – ГО Тячівська спілка учасників АТО України «Патріот»
2.Габор І.І. – Асоціація деревообробників та лісозаготівельників Тячівщини
3.Фіцай І.І. – Благодійний фонд «Карітас» ім.О.Хіри
4.Думен Ю.А. – ГО «Мама учасників АТО Тячівщини»
5.Ковач І.Ю. – профспілка працівників мас-медіа
6.Тиводар І.І. – Будинок престарілих «Надія»
7.Вайнагій І.М. – Профспілка працівників охорони здоров’я Тячівського району
8.Попович М.І. – Спортивно-оздоровчий клуб «Здорова молодь»
9.Бенчак В.В. – ГО «Тересва»
10.Болдижар Й.Ю. – ГО спортивний клуб «Тячів»
11.Мотичко В.П. – Тячівська районна спілка ветеранів війни в Афганістані
12.Терпяк А.Ф. – Тячівська районна спілка підприємців
13.Дочинець М.Ю. – ГО «Захист прав пайовиків споживчої кооперації»
14.Барановський В.В. – Тячівська районна громадська організація «Митці Тячівщини»
15.Влад І.Ю. – Рада ветеранів України Тячівського району
16.Сасин Н.Й. – професійна спілка працівників культури
17.Немеш М.Ф. – Тячівська ГО «Ветерани правоохоронних органів»
18.Йовдій В.Ю. – Товариство румун Закарпаття ім.Іоана Мігалі де Апша
19.Горобець В.В. – Профспілковий комітет Закарпатського машинобудівного технікуму
20.Ковальчук М.Г. – ГО «Союз Чорнобиль України»
21.Глеб С.Д. – Релігійна організація «Греко-католицького чоловічого монастиря»
22.Шелемба В.І. – Громадська організація «Чисті Карпати»
23.Бігунець М.В. - Профспілковий комітет КЗ «Дубівська лікарня №2»
24.Шпиток А.С. – Благодійний фонд «Горгани»
25.Феєр В.М. – Благодійний фонд «Нове життя»
26.Бережник М.М. – ГО «Футбольний клуб Карпати Дубове»
27.Ботош Ю.Ю. – Районний комітет Тячівської районної організації профспілки працівників освіти і науки
28.Гайналій Л.В. – ГО «Товариство інвалідів України Тячівського району»
29.Хайнас В.С. – ГО «Ветеранів органів місцевого самоврядування та виконавчої служби»
30.Медвідь І.М. – Районна організація Українського товариства мисливців та рибалок
31.Палінкаш І.О. – ГО «Шаховий клуб «Хід конем»
32.Стойка В.В. – Благодійний фонд «Рука Ангела»
33.Бедей М.М. – ГО «Захист дітей війни»
34.Богдан В.І. – ГО інвалідів війни та Збройних сил
35.Богачик В.Д. – Тячівське відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів у Закарпатські

Також на зборах визначилися з датою першого засідання новобраної Громадської ради, яке відбудеться 18.05.2017 о 12:00 за к.ч. На ньому буде обрано керівний склад та розглянуті інші організаційні питання роботи консультативно -дорадчого органу при Тячівській РДА.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

uhjvfl 2

uhjvfl 1

uhjvfl 3