• Новини / Актуальне / Суспільство

Відійшов у вічність відомий тячівець - керівник народних троїстих музик родини Маньо – Йосип Георгійович Чернявець.

Майстерність виконання фольклорних мелодій Йосипа Чернявця звучали як у закарпатських мелодіях так і мелодіях національних меншин району (угорців, румунів, євреїв, німців, ромів).
    Перестало битися серце життєрадісної людини, який вніс вагомий вклад в розвиток культури рідного краю. Своїм талантом Йосип Георгійович прославив Тячів за межами області і країни. Світла пам’ять про справжнього фольклориста, добру людину назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав.
    Керівництво райдержадміністрації , колектив відділу культури Тячівської райдержадміністрації, працівників закладів культури району, громадськість Тячівщини висловлюють щире співчуття рідним і близьким покійного.
    Нехай земля буде пухом!