Закарпаття вкотре долучиться до всеукраїнського колядування. АНОНС

2019-01-11 13:03:25
У суботу, 12 січня, закарпатські виконавці заспівають зі всією Україною одну з найвідоміших українських колядок «Нова радість стала».

Саме її три роки тому обрали для масштабної акції одночасного співу організатори Всеукраїнського фестивалю вертепів «Вертеп-фест», що проходить у Харкові напередодні Старого Нового року.
Цьогоріч акція охопить 30 міст і сіл України та п'ять країн – Великобританію, Австрію, Нідерланди, Польщу та Німеччину.
О 14.30 на площі Народній колядку виконає народний аматорський хор «Астра» викладачів Ужгородської дитячої школи мистецтв Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури.
Мешканців і гостей Ужгорода запрошують приєднатися до співу, підтримати різдвяний настрій та побажання добра, миру, злагоди, процвітання в новому році для всієї України.