• Новини / Суспільство

Москаль просить Гройсмана виділити з резервного фонду 4,2 мільярди гривень на ремонт доріг державного значення на Закарпатті (+ ДОКУМЕНТ)

За результатами позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС),
    що відбулося в четвер (31.01) в облдержадміністрації, Геннадій Москаль направив звернення прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману з проханням втрутитися в ситуацію зі станом доріг державного значення на Закарпатті.
    Як ідеться в зверненні, для недопущення загрози безпеки дорожнього руху та покращення стану державної дорожньої мережі Закарпатської області необхідно збільшити фінансування з державного бюджету України на поточні середні ремонти доріг державного значення в розмірі 4 мільярди 260 мільйонів гривень, а саме:
    М-06 Київ-Чоп – 650 млн. грн.;
    М-08 Обхід м. Ужгорода-КПП ”Ужгород” – 150 млн. грн.;
    М-24 В.Добронь-Мукачево-Берегово-КПП „Лужанка” – 500 млн. грн.;
    Н-09 Мукачево-Рогатин-Львів – 900 млн. грн.;
    Н-13 Львів-Самбір-Ужгород – 500 млн.;
    Р-21 Долина-Хуст – 600 млн.грн.;
    Т-07-18 Н. Ворота – Воловець – Міжгір’я – 400 млн. грн.;
    Т-07-19 Іршава – Виноградів – 250 млн. грн.;
    Т-07-20 Міжгір’я – Синевир – 160 млн. грн.;
    Т-07-24 Синевир – Синевирська Поляна – 150 млн. грн.
    Просимо ініціювати вирішення питання фінансування з резервного фонду державного бюджету заходів щодо приведення в належний експлуатаційний стан автомобільних доріг загального користування державного значення з метою уникнення в області надзвичайної ситуації.
    Нагадаємо, що 31 січня регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Закарпатської ОДА на своєму позачерговому засідання прийняла рішення визнати стан доріг державного значення на Закарпатті таким, що може призвести до виникнення надзвичайної ситуації державного рівня.