Вітання з Міжнародним жіночим днем!

2019-03-07 11:18:55

Шановні, чарівні наші жінки!

Щиросердечно вітаємо  Вас з Міжнародним жіночим днем – святом Весни, Ніжності і Кохання!

Віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. Тільки завдяки Вашій життєвій силі, насназі та терпінню продовжується рід людський на землі.

Усе найсвітліше, що є у нашому житті, пов’язане з Жінкою – берегинею роду людського. Жінка – уособлення затишку, статусу, роду, продовження життя.

Нехай весна живе у Ваших серцях щодня, за будь-якої погоди та за будь-якого настрою. А настрій нехай Вам забезпечують ті, хто поряд, хто любить Вас і кого любите Ви.

Хай щасливою буде жіноча доля кожної з Вас. Щастя Вам, здоров’я, мрій, любові і надії, родинної злагоди та затишку. Спокою та добробуту Вашим оселям.

Зі святом Весни!

З повагою,