• Новини / Актуальне

Вітання депутата Тячівської райради Івана Фабриція з Днем знань

Дорогі друзі!
    Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань!
    Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - у школи та вузи.
    Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, - ми завжди залишаємося вашими учнями!
    Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!
    Щасти Вам!

З повагою, депутат Тячівської райради, начальник відділу охорони здоров'я РДА  Іван Фабрицій

скачать dle 11.3