• Новини / Актуальне / Головне

Привітання керівництва району з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники Вітчизни!
    6 грудня  - День української армії - свято мужніх і сильних військових, які ризикуючи собою стоять на варті миру, захищають національну безпеку і наші життя.

Відзначаючи це свято, ми глибоко шануємо всіх, хто боронив і продовжує боронити честь та свободу рідної землі, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку та авторитет держави!  Від вас залежить наш спокій і наше мирне та вільне майбутнє!
    Бажаємо  вам здоров’я та сил,  миру та спокою, добра та достатку вашим оселям! Незламної волі, успіхів, нехай серця наповнюють почуття гордості та патріотизму  за свою справу та на благо українського народу!
    З повагою, голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук , голова районної ради Іван Фабрицій скачать dle 11.3