Новий 2018 рік зустрічали тячівці на площі міста біля ялинки

2018-01-02 11:09:07

З 31 грудня 2017 року на 1 січня 2018 року Новорічний розважальний вечір відбувся на площі Поштовій, на імпровізованій сцені будинку культури.

Новорічні вітання від голови РДА- Василя Дем'янчука, міського голови- Івана Ковача, депутатів районної та міської ради, начальника відділу культури- Василя Гудака, звучали з вуличного екрану для тячівців та гостей міста. Із сцени присутніх вітали Дід Мороз (Н.Сасин) та Снігуронька (Р.Ріго) .
Ведуча (А.Сасин) запрошувала до виступу учасників новорічної концертної програми: Даринку Дьолог - ученицю Нересницької ДШМ, Олесю Лунгу -провідного методиста РМЦ, Беату Савчук і Олександра Томишинця - солістів м.Тячів, Андріана Нодя,- студента Київського коледжу культури і мистецтв, , Андрія Іващука - директора Тячівської ДШМ. Новорічну програму свята продовжило лазершоу сучасних танцювальних хітів.

Новий 2018 рік зустрічали тячівці на площі міста біля ялинки