Схід і Захід разом - основний меседж підписаної угоди між Буштином та м.Сєвєродонецьк

2021-08-27 14:00:48

Урочистий захід з даного приводу відбувся в Офісі Буштинської селищної ради.

Від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації приїхав перший заступник керівника Ігор Робочий.
Насамперед сторони обговорили суспільно-політичну ситуацію на Сході, де на жаль, досі йде неоголошена війна. І вона не може не хвилювати кожного з нас.

Як зазначив Руслан Янчій Угода дозволить сторонам обмінюватися досвідом у різних напрямках діяльності.Співпраця в галузях - культури, освіти, екології, спорту, місцевого самоврядування надасть можливість для їх розвитку. Зокрема й рекреаційному, адже Буштинська громада позиціонує себе як туристичний край з потенційними можливостями.

В рамках підписаної Угоди ми маємо можливість як партнери подавати різного роду аплікаційні форми для отримання міжнародних грантів та допомоги. І це звичайно індустріалізація, адже на території наших партнерів багато підприємств, які б могли розглядати наші території під розбудову філій підприємств і т.д., - зазначив він.

Загалом Угода передбачає хороші перспективи для розвитку двох сторін на взаємовигідних партнерських засадах.

І як неодноразово сьогодні було наголошено - зміцнення дружби двох регіонів під гаслом "Схід і Захід разом".