Реконструкція одного з найбільших шкільних спортивних комплексів Закарпаття вже на фінішній прямій.

2021-08-30 12:04:11
Завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво» у школі гірської Міжгірщини буде сучасний спортивний осередок європейського рівня.

У Міжгірській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 утеплили фасад та завершують внутрішні роботи і монтаж комунікацій.

Тут демонтували частину існуючих конструкцій, надбудували другий поверх та розширили зал для спортивних змагань із влаштуванням глядацьких трибун.

У модернізованому спортзалі учні підвищуватимуть рівень фізпідготовки, займатимуться спортом та неодмінно перемагатимуть на загальноукраїнських і міжнародних змаганнях у рідній школі.

На реалізацію цього амбітного проєкту з ДФРР виділили 7 млн грн, ще 5,6 спрямували з місцевого бюджету.