В Тячівському районі проводяться комісійні обстеження мостів

2023-08-04 19:40:57
На виконання доручення голови ОВА, голови регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Віктора Микити, за участі представників РВА, ТГ, ДСНС та Національної поліції, на території району, проводяться комісійні обстеження конструкцій пішохідних мостів, містків, підвісних мостів, транспортних комунікацій і споруд на автомобільних дорогах загального користування та відповідних споруд комунальної власності з метою визначення їх технічного стану та подальшої придатності до експлуатації.

"Мости мають важливе значення для логістики та мобільності населення. Наша мета - побачити реальний їх стан та напрацювати конкретні рішення для захисту транспортної інфраструктури та підтримки її належному стані", - зазначив голова Тячівської районної військової адміністрації Тімур Аверін.

Голови територіальних громад несуть відповідальність за належний стан пішохідних та автомобільних мостів, які перебувають у них на балансі.

Результати перевірок будуть зафіксовані в актах огляду.

Пресслужба Тячівської РВА