У Тячеві з нагоди Дня Державного Прапора України урочисто підняли національний стяг

2023-08-23 17:35:13

До заходу долучилися керівництво району та міста, керівники правоохоронних та силових структур, військові, працівники установ та організацій, освітяни, мешканці міста.

Український прапор  - це символ, який утвердив волю та незалежність України.

З національним стягом українці виборювали незалежність у 1991, йшли за майбутнє під час Революції Гідності, а зараз наші захисники, тримаючи його в руках, захищають та відвойовують з ним рідну землю.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять полеглих захисників і всіх мирних українців, які загинули внаслідок повномасштабної збройної агресії рф.

Почесне право покласти корзини з квітами до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та до пам'ятника Тарасу Шевченку було надано учням ЗЗСО міста Тячів.

За кожним прапором стоїть історія,  історія, яка пишеться кровʼю і потом, моментами радості та боротьби. Сила нашого прапору - безмежна.

У нас сильна і мужня армія, а за нею стоїть сильний і незламний народ. Ми ніколи не визнаємо чужих кольорів на своїй землі і завжди готові захистити синьо-жовтий стяг. Ми сильні, бо ми єдині.

Український прапор неодмінно повернеться в кожен куточок української землі.

Дякуємо кожному, завдяки кому ми сьогодні маємо гордість бачити над нашими містами синьо-жовтий стяг.

Пресслужба Тячівської РВА