Привітання Тімура Аверіна - очільника Тячівської РВА з Днем Незалежності України

2023-08-24 09:55:13

День проголошення Незалежності України 24 серпня 1991 року став найважливішим в історії нашого народу. Право жити у вільній демократичній державі і самостійно творити власне майбутнє виборювали численні покоління наших предків.

Уже другий рік поспіль для кожного з нас День Незалежності - це не просто одне з найважливіших національних свят, це ще й мужня боротьба за найцінніше - волю, свободу та ідентичність нашої нації.

Сьогодні перед нами стоїть обов’язок – зберегти незалежність України утверджуючи в суспільстві демократичні цінності, збагачуючи традиції й виховуючи в собі та кожному новому поколінні національну самосвідомість і патріотизм.

Бажаю усі нам незламності духу, наснаги до праці, переможного миру та віри у розквіт незалежної України!

З Днем Незалежності, Україно!

Слава Україні!

З повагою,