ПРЕЗИДЕНТ ЗАТВЕРДИВ РАТИФІКАЦІЮ УГОДИ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА РУМУНІЄЮ У СФЕРІ ВІЙСЬКОВИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ

2018-10-02 10:53:12

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії стосовно співробітництва у сфері військових перевезень».
Угода встановлює загальні рамкові умови співробітництва України та Румунії у сфері військових перевезень, зокрема визначаються терміни, органи, відповідальні за військові перевезення, порядок організації, планування та виконання перевезень, заборонені для перевезення вантажі, максимальні строки перевезень тощо.
Реалізація документу створить договірно-правову базу між Україною та Румунією щодо здійснення відповідної співпраці та сприятиме подальшому розширенню у дусі партнерства співробітництва у сфері військових перевезень між обома державами.
Остання зміна сторінки: 02-10-2018 08:57