• Новини / Актуальне / Суспільство / Головне

Відійшов у вічність солдат- контрактник 128-ї бригади Петро Куцин з села Ганичі. Вічна пам'ять!

Минулого тижня, повертаючись додому у відпустку, отримав травму несумісну із життям солдат - контрактник 128 -ї окремої гірнично - піхотної бригади Петро Куцин з села Ганичі.

Народився Петро Петрович Куцин 29.08.1977 р., навчався в  Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст., після закінчення якої вступив у вищий навчальний заклад, працював в органах внутрішніх справ. У 2016 р. Тячівським райвійськкоматом був призваний на військову службу в зону АТО, яку проходив у складі 128-ї гірнично - піхотної бригади, згодом підписав контракт. У бійця вдома залишилась донька, мама і брат.
    Тячівська районна державна адміністрація глибоко сумує з приводу смерті солдата Петра Куцина і висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного. Вічна пам'ять!
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації