• Новини / Суспільство

Земельники Закарпаття провели експертизу понад 500 об`єктів землевпорядної документації

За десять місяців цього року до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області, для проведення державної експертизи землевпорядної документації, подано 521 одиницю землевпорядної та землеоціночної документації.

За звітній період Головним управлінням здійснено експертизу 514 одиниць землевпорядної та землеоціночної документації, з яких 503 одиниці обов’язкової державної експертизи, а 11 – добровільної.
    Із поданих на державну експертизу землевпорядної документації позитивно оцінено 361 об`єкт експертизи, 153 – повернуто на доопрацювання.
    Із загальної кількості підготовлених висновків державної землевпорядної експертизи по видах робіт із землеустрою 378 складають проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок; 120 – технічні документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок; 16 – проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту, – повідомили в Головному управлінні Держгеокадастру у Закарпатській області.