• Новини / Заходи / Головне

На понеділковій нараді звітувались керівники структурних підрозділів, установ, організацій району

Сьогодні, 7 серпня  відбулася понеділкова нарада, яку провів голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем’янчук.

В нараді також взяли участь -  перший  заступник Михайло Полажинець та заступник Віктор Погар, керівника апарату Богдан  Макусій, голова Тячівської районної ради Василь Каганець, заступник прокурора Тячівського району Юрій Варга, начальник Тячівського відділу поліції Василь Майданик.
    А також присутніми у залі були керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організації району.
    Насамперед Василь Дем'янчук вручив відзнаки Тетяні Дочинець - в.о директора районного центру занятості та Василю Бонці - начальнику Тячівського управління соціального захисту населення.
    Відтак по першому питанню Про підсумки роботи структурних підрозділів, установ, організацій району інформували: начальник управління освіти Марія Думнич, начальник відділу охорони здоров'я Іван Фабрицій, начальник відділу культури Василь Гудак, начальник Тячівського управління соціального захисту населення Василь Бонка та ін.
    Також  виступаючі наголосили на підготовці до опалювального сезону, з приводу чого проводиться інтенсивна робота. На нараді було розглянуто ряд інших питань життєдіяльності району. Зокрема що стосується  ремонту доріг та  берегоукріплень. Як наголосив Василь Дем'янчук на сьогодні Тячівщина отримала на виконання таких робіт в різних населених пунктах з обласного бюджету  11 млн. 400 тис. грн.   Також поступили значні кошти з інших джерел фінансування, тож намічений на цей рік об'єм заходів мають бути виконані.
    Окрім цього на нараді було наголошено, що 10 вересня на Тячівщині буде проведено вдруге етнофестиваль – «Закарпатська свальба», підготовка до якого триває. Також розпочалися організаційні заходи до таких важливих державних свят як День Прапора та День Незалежності тощо.
    Що стосується резонансного виявлення випадків африканської чуми, то наразі проводиться ряд профілактичних заходів в урочищі Яловець, де знайдено тушу загиблої дикої тварини. Для місцевого населення це захворювання не становить небезпеки.
    За результатами понеділкової наради Василь Дем’янчук надав ряд доручень. А також вчергове наголосив всім керівникам структурних підрозділів, установ, організацій району  щодо добросовісного виконання своїх функціональних обов'язків та чуйного ставлення до людей.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3