• Новини / Доступ до публічної інформації

Повідомлення про публічне представлення інформації про бюджет за бюджетними програмами 2018 року відділу агропромислового розвитку Тячівської районної державної адміністрації

Відділ агропромислового розвитку Тячівської районної державної адміністрації запрошує всіх зацікавлених осіб взяти участь в публічному представленні інформації про бюджет за бюджетними програмами 2018 року, яке відбудеться 14 березня 2019 року за адресою: вул. Незалежності, 30,        у приміщенні Тячівської районної державної адміністрації (кабінет 103,          І поверх). Початок о 13.00 год. Для ознайомлення громадськості, відповідна інформація оприлюднена на веб-сторінці Тячівської райдержадміністрації.