• Новини / Культура

Шановні видавці!

З 1 вересня 2017 року департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації розпочинає прийом заявок до проекту переліку книжкових видань закарпатських авторів, передбачених до випуску за кошти обласного бюджету у 2018 році.

Пропозиції приймаються від видавництв та видавничих організацій  різних форм власності з 1 вересня до 1 грудня 2017 року. До департаменту необхідно подати рукопис,  заявку з обґрунтуванням суспільної необхідності видання, яка повинна містити: відомості про авторів та інших осіб, які братимуть участь у створенні видання (авторський колектив, упорядник, перекладач, художник); назву видання з короткою анотацією; мову (мови), якою (якими) пропонується випускати видання; обсяг видання (зазначається в обліково-видавничих та умовно-друкарських аркушах); стан підготовки видання до випуску; орієнтовну вартість видання; плановий кошторис витрат; технічні параметри (технічне завдання); оригінал або нотаріально завірену копію документа (документів), що підтверджує (підтверджують) наявність у видавця виключного майнового права на використання твору; копію свідоцтва про внесення видавця до Державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції або його дублікат; документи, що підтверджують платоспроможність видавця.
    Пропозиції приймаються за адресою: м.Ужгород, пл.Народна,4, каб. 220.

Департамент інформаційної діяльності
    та комунікацій з громадськістю ОДА