• Новини / Заходи / Головне

Запрошуємо на урочистості з нагоди відзначення Дня захисника України

14 жовтня 2014 року указом Президента України Петра Порошенка в Україні встановлено свято – День захисника України, яке відзначається щороку 14 жовтня.

Свято встановлено з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню українському народу, збереження та розвитку національних традицій.
    Відтак 13 жовтня, о 13.30 год. у районному будинку культури відбудуться урочисті збори та святковий концерт.
    Запрошуємо представників громадськості і всіх небайдужих громадян долучитись до відзначення Дня захисника України.
    Також Тячівська державна адміністрація звертається до релігійних організацій з пропозицією провести панахиди та молебні за загиблими захисниками України.
    Прес-служба Тячівської райдержадміністрації скачать dle 11.3