• Новини / Заходи / Головне

У Тячеві поклали квіти до пам'ятників Степанові Вайді та воїнам - визволителям

Сьогодні 27 жовтня в місті Тячів відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 73-ї річниці визволення Закарпаття від фашистських загарбників.

Урочисте покладення корзин таквітів до пам’ятника Степанові  Вайді і до обеліска воїнам - визволителям у міському парку здійснили представники місцевої влади, ветерани  війни та  громадські активісти.
    Очолили колону в. о голови Тячівської райдержадміністрації Михайло Полажинець, керівник апарату Богдан Макусій,  голова районної ради Василь Каганець та заступник Василь Кушілка , перший заступник міського голови територіальної об'єднаної громади Іван Клебан та заступник Тіберій Мийсарош, ветеран Другої світової війни Лідія Гайналій.
    Представники керівництва району, міста та громадськість вшанували світлу й вічну пам’ять про загиблих воїнів-визволителів, героїв, які поклали своє життя заради визволення Закарпаття і міста Тячів та його щасливого майбутнього нашої країни.
    Масові заходи з нагоди відзначення 73 ї річниці визволення Закарпаття від фашистських загарбників у цей день відбулися і в населених пунктах району.
     Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3