• Новини / Заходи / Головне

Відбулося засідання координаційної ради

22 листопада  відбулося засідання . координаційної ради у справах дітей Тячівської державної адміністрації,  яке провів  перший заступник    головидержавної адміністрації голова координаційної ради М.М. Полажинець.

Участь у засіданні також взяли заступник голови  координаційної ради Н.В. Жмурко та секретар  Т.С.Марич, начальник служби у справах дітей РДА О.А. Роспопа, старший інспектор ювенальної привенції Тячівського ВП ГУМП  в Закарпатській області А.В. Маркітан та інші.  Про виконання батьківських обов'язків щодо дітей які опинилися складних життєвих обставинах, у  деяких сім'ях та стану щодо злочинності у районі серед неповнолітніх інформувала  начальник відділу з питань соціального захисту дітей, профілактики злочинності та правопорушень служби у справах дітей РДА Н.В. Жмурко.
    Про здійснення контролю за утриманням дітей-сиріт, та дітей позбавлених батьківського піклування  які  перебувають на обліку служби у справах дітей доповіла заступник начальника служби, начальник відділу опіки піклування, усиновлення та сімейних форм виховання дітей служби усправах  дітей В.І.Сасин.
    В ході проведення ради було заслухано запрошених заявників, з’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо та прийнято рішення.
     Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

скачать dle 11.3