• Новини / Охорона здоров'я

Зміни в пенсійному законодавстві обговорили в Дубівській лікарні № 2

24 листопада 2017 року, Данилич Сергій Семенович - начальник Тячівського об’єднаного управління, на прохання головного лікаря Дубівської районної лікарні №2 Бігунця Миколи Васильовича, провів зустріч з працівниками лікарні по питаннях змін в пенсійному законодавстві, які відбулися з 01 жовтня 2017 року, його основних аспектів, пояснив, що таке осучаснення пенсій.

Трішки історії… Дубівська районна лікарня функціонує з 1970 року, і з того ж часу очолює її фахівець найвищого рівня Бігунець Микола Васильович, який народився в багатодітній сім’ї. Він ще з дитинства знав, що буде лікарем. З боку здається, що на цю людину час не впливає, такий же енергійний, позитивний, працелюбний, переймається людськими проблемами, готовий прийти на допомогу будь-кому і будь-коли.
             Свою професійну діяльність Микола Васильович поєднує з громадською роботою, зробив неабиякий внесок в соціально-економічний розвиток селища та регіону. Як справжній лікар, іде в ногу з часом і охоче сприймає оновлену форму охорони здоров’я.
             На зустрічі Сергій Семенович надав вичерпні відповіді на запитання щодо пенсійного забезпечення працівників охорони здоров’я, а саме, що право на пенсію за вислугу років для тих категорій, які передбачені ст. 52, 54 та 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення», та відпрацювали на відповідних посадах, тобто набули спеціального стажу, необхідного для призначення таких пенсій до 1 жовтня 2017 року, детально розповів як зареєструватися на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Зустріч була цікава та насичена. На завершення розмови працівники лікарні запропонували частіше проводити такі зустрічі.

скачать dle 11.3