• Новини / Актуальне / Суспільство

Світлій пам'яті Степана Григоровича Липака !

Відійшов у вічність відомий громадський активіст, депутат кількох скликань Тячівської районної та Тересвянської селищної рад, колишній голова Тячівського районного об’єднання «Сільгосптехніка», невтомний трудівник і дуже хороша людина  - Степан Григорович Липак з смт. Тересва.
      Він відносився до  когорти тих керівників, волею, розумом, енергією та  завзяттям яких створено солідну матеріально-технічну базу та інфраструктуру населених пунктів району.
    Народився С.Г. Липак 10 червня 1933 року на Львівщині. Після закінчення школи навчався в Дублянському сільськогосподарському інституті, з якого був направлений на практику в Тересвянську МТС. Сюди й повернувся на роботу вже з отриманням диплому - спочатку на посаду дільничного механіка, згодом став інженером, через деякий час -  головним інженером. У 1969 році був  призначений керуючим райсільгосптехнікою, де трудився аж до виходу на пенсію. На той це було високорентабельне господарство з більш, ніж тисячним колективом, в якому діяли славидеревообробний цех, ремонтна база та потужний автопарк з більш як 150 вантажних машин - МАЗ-ів», «КАМАЗ-ів», ЗІЛ-ів».
    Степан Григорович Липак отримав чимало  грамот: від Міністерства сільського господарства, Міністерства освіти , ЦК ВЛКСМУ... Це – відзнаки за активну участь у будівництві Дубівської , Тересвянської, Підплешанської, Подішорської, Глибокопотіцької, Кривської шкіл, Солотвинської алергологічної лікарні, 25-квартирного житлового будинку в смт Тересва. За звитяжний труд нагороджений орденами «Знак Пошани» та «Трудового Червоного Прапора.
    Був одружений, разом з дружиною Наталією Петрівною у щасливому шлюбі виховали сина – Степана Степановича, який працює головним спеціалістом виконавчого апарату Тячівської  районної ради.
    Світла пам’ять про справжнього патріота рідного краю, мудрого керівника, чуйну і добру людину з нестримною енергією і непересічними здібностями, умілого господарника та невтомного трудівника назавжди лишиться в серцях усіх, хто знав Степана Григоровича Липака.
           Керівництво, колектив  та депутатський корпус Тячівської районної ради, Тячівська райдержадміністрація, громадськість Тячівщини  висловлюють щире співчуття рідним і близьким покійного.
            Нехай земля буде пухом!скачать dle 11.3