19 км автошляху Хуст – Шаян – Буштино уже з новим покриттям

2021-12-02 13:51:45
На маршруті територіального значення Т-07-37 Хуст – Шаян – Буштино роботи з відновлення дорожньої інфраструктури на завершальному етапі. Про це повідомляє заступник голови облдержадміністрації Олександр Пацкан.

«Підрядна організація відремонтувала 19 км дороги, що веде до кількох туристичних родзинок краю. Тепер подорожувати Закарпаттям і доїжджати до оздоровчого курортного комплексу "Шаян" та термальних вод у селі Велятино стає дедалі комфортніше завдяки якісному новому покриттю», – наголосив Олександр Пацкан.

У межах автошляху Т-07-37, що проходить через Тячівщину та Хустщину, відфрезерували зношене полотно, влаштували основу зі щебенево-піщаної суміші, вирівнюючий та фінішний шари асфальтобетону.

Комплексний ремонт маршруту проводять завдяки амбітному проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».