«Артцентр “ILKO Gallery“ в перспективі повинен стати осередком сучасного мистецтва», – Віктор Микита

2022-06-17 14:59:26

Сьогодні голова Закарпатської ОВА Віктор Микита відвідав будівництво артцентру «ILKO Gallery» – об’єкт, який у перспективі повинен стати осередком сучасного мистецтва.

Очільник області разом із засновником галереї Михайлом Ільком та адміністратором Віктором Мігалиском обговорили майбутні проєкти.

Зокрема, йшлося й про концепт створення платформи для відновлення процесу реалізації артпроєктів і роботи мистецьких колективів, котрі вимушено залишили окуповані території.

«Дякую колегам за конструктивну зустріч. Для мене, як очільника краю, розвиток культури та мистецтва важлива складова роботи», – підкреслив Віктор Микита.