64 ноутбуки отримали соціальні працівники громад Закарпаття

2022-06-17 17:00:44
Заступник голови обласної військової адміністрації Петро Добромільський передав громадам регіону 64 ноутбуки від Агентства ООН з питань міграції.

«Техніку розподілили в територіальні громади Закарпаття, де проживає найбільше вимушених переселенців. З новим оснащенням фахівці соціальної сфери на місцях зможуть ще ефективніше опрацьовувати велику кількість даних і вносити інформацію в реєстри», – наголосив Петро Добромільський.

За його словами, ініціатива допоможе зробити процес отримання допомоги для переселенців ще оперативнішим і зручнішим.

Проєкт реалізовують МОМ, Агентство ООН у справах біженців (УВКБ ООН), благодійний фонд «Stabilization Support Services» за сприяння Закарпатської обласної військової адміністрації та фінансування Уряду Канади.