Вправа «Сокира» допоможе взяти під контроль раптову хвилю деструктивної агресії

2023-08-10 14:12:36

«Ти як?»
Буває, що у відповідь хочеться кричати. Гнів, страх, розпач переростають в агресію, і контролювати цей клубок емоцій стає надзвичайно важко: ми буквально відчуваємо бажання трощити меблі, жбурляти речі, навіть робити комусь боляче.

У такі миті часто засуджуємо себе, адже звикли вважати такі емоції негативними. Насправді ж бажання копнути стільця так само свідчить про тривалий стрес і втому.

Проста вправа «Сокира» допоможе взяти під контроль раптову хвилю деструктивної агресії та вивільнити емоції без наслідків для себе чи оточення.

Зробімо її разом:

- станьмо та складімо перед собою руки долоня до долоні – тепер це наша «сокира»;
- замахнімося нею аж за голову, глибоко вдихнемо;
- на видиху різко «рубаймо» повітря, водночас не соромимося голосно видихати ротом: «Фффу!»

Повторюйте цю вправу, доки не відчуєте, що напруга зникла.

Знаходьте прості техніки самодопомоги та підтримки близьких на howareu.com.

Ніколи не пізно навчитися піклуватися про себе.

#тияк