Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

2023-08-25 16:52:54

Розвиток сімейних форм виховання та влаштування дітей в родини є одним із найважливіших питань, яке потребує системної роботи та взаємодії суб’єктів уповноважених у сфері захисту дітей.

Сьогодні, під головуванням заступника начальника Тячівської РВА Вадима Носи, було проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний винесено ряд питань, які попередньо детально опрацьовані службою у справах дітей.

Зокрема, питання поповнення, раніше створеного дитячого будинку сімейного типу, ще п’ятьма дітьми, позбавленими батьківського піклування було ретельно обговорено та проаналізовано.

Комісія заслухала дітей, взяла до уваги всі обставини та прийняла виважені важливі рішення відповідно до чинного законодавства.

Пресслужба Тячівської РВА