Перевірка готовності паспорта: що робити, якщо не встигли вчасно забрати документ?

2023-08-28 14:31:46

На сьогодні працює механізм пересилання паспортів від одного територіального підрозділу міграційної служби до будь-якого в іншому регіоні України, а також через МЗС України до закордонних дипломатичних установ і розміщених за кордоном представництв Центру обслуговування громадян "Паспортний сервіс".

Щоб отримати за кордоном паспортний документ необхідно:

- звернутися до закордонної дипломатичної установи України з заявою про отримання у країні перебування закордонного паспорта або внутрішнього паспорта у вигляді ID-карти. Заява має бути адресована тому територіальному підрозділу ДМС в Україні, в якому цей документ оформлявся;

- особисто отримати доставлений до дипломатичної установи документ.  Документ для дітей віком до 16 років може отримати законний представник.

Доставка документа до установи здійснюється засобами дипломатичної пошти та складає від 3-х місяців.