29 серпня — День пам'яті захисників України

2023-08-29 09:19:47
Сьогодні, 29 серпня, ми вшановуємо світлу пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Іловайська трагедія – одна з найкривавіших сторінок війни, продемонструвала всьому світові приклад любові українських військових до своєї країни і самопожертви в її ім’я. А також показала підступність і жорстокість ворогів, які прийшли на нашу землю.

Смертельний для наших захисників “зелений коридор” пролягав через поля із соняшниками. Саме під ними сотні українців поклали в боротьбі з ворогом свої життя на вівтар свободи, гинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Тож символом Дня пам’яті захисників України стала квітка соняха.

Вічна пам’ять Героям, доземний уклін родинам, які втратили найцінніше – своїх рідних і близьких.