Закарпаття разом із 14 іншими регіонами України продовжує відновлювати населені пункти Херсонщини

2023-08-31 14:13:40
Під патронатом нашої області перебувають деокуповані селище Велика Олександрівка й село Новопавлівка Бериславського району. Основне завдання – зафіксувати обсяги руйнувань, до початку холодів відбудувати оселі місцевих мешканців, іншу інфраструктуру та створити умови, щоб люди поверталися додому.

Зокрема, у Великій Олександрівці закарпатці й підрядні організації вже відремонтували 21 житловий будинок. Ще на 18 пошкоджених об’єктах роботи тривають.

Руйнування значні: подекуди треба відновлювати весь дах, укріплювати міжповерхові перекриття, замінювати вибиті вікна, двері тощо.

Станом на зараз у селищі працюють 6 підрядних організацій. Більшість із них – з Кривого Рогу, оскільки це чи не найближче велике місто, звідки можна оперативно доставити будматеріали. Роботи проводять коштом обласного бюджету та територіальних громад Закарпаття.

Загалом на Херсонщині за проєктом Президента «Пліч-о-пліч» планують відновити понад 100 сіл і селищ.