Рекомендації щодо вибору психолога

2023-09-20 11:10:20
З чого почати пошуки психолога? З двох речей. Перша — усвідомлення того, що психолог — не чарівник, і питання, які ви маєте до нього, не зникнуть за помахом палички. Робота з терапевтом — це насамперед робота над собою, яка вимагатиме часу та зусиль.

Друга важлива річ — розуміння, який саме спеціаліст вам потрібен:

- сімейний психолог допоможе розплутати складні стосунки в родині, з’ясувати, чому виникають конфлікти з коханою людиною;

- дитячий або підлітковий — виявить проблеми дитини, допоможе пройти перехідний період дорослішання, налагодити стосунки з однолітками тощо;

- особистий психолог допоможе здолати ваші страхи й хвилювання, знайде причини їхнього виникнення, навчить приймати й проживати емоції.

Якщо навпроти обох пунктів можемо впевнено поставити, час вирушати на пошуки «свого фахівця». Порадами, де шукати та на що звернути увагу, ділиться «Фонд Маша».

#тияк