Відбулося чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення)

2023-10-10 14:23:04
Згідно з порядком денним було розглянуто наступні питання:
- про стан заборгованості із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій;
- про ситуацію щодо погашення заборгованості до Пенсійного фонду України.

В ході розгляду питань заслухано керівників підприємств-боржників, представника управління Пенсійного фонду України в Тячівському районі та представника органу місцевого самоврядування.

Обговорено шляхи вирішення проблем з погашення заборгованості по виплаті заробітної плати та погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду України підприємствами району. Здійснено аналіз причин наявності боргу на підприємствах–боржниках.

Питання щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати в Тячівському районі перебуває під постійним контролем керівництва районної військової адміністрації.

Пресслужба Тячівської РВА