Кіберспільнота на звʼязку? Мінцифри запрошує на змагання CTF CyberUnityFridays

2023-10-10 14:46:51
Мета CTF CyberUnityFridays — знайти нові рішення в кібербезпеці. Конкурс проходить у декілька етапів, учасники змагання мають вилучити необхідну інформацію або дані в штучному середовищі. Конкурс відбувається на першому в Україні кіберполігоні UnitRange. Місяць кібербезпеки в Дії.

Запрошуємо нові команди до змагань, брати участь можуть:
- школярі;
- студенти;
- джуніор-спеціалісти;
- експерти з кібербезпеки.

Маєте ідеї, які покращать кібербезпеку? Реєструйтеся за посиланнямhttps://ctf.cyberschool.tech/.

Наступний етап відбудеться 20 жовтня о 18:00. Далі змагання проходитимуть двічі на місяць по п’ятницях до грудня 2023 року.

Вже пройшли 3 раунди CTF CyberUnityFridays! Долучайтеся до 4-го та посилюйте кіберзахист.

CTF CyberUnity Fridays проводить CyberSchool CyberUnitTech на першому українському кіберполігоні Unitrange за партнерської підтримки Міністерство цифрової трансформації України НКЦК CyberPeople