2023-10-12 14:14:52

Мінсоцполітики спільно з партнерами розпочинають інформаційну кампанію «ПРИДИВИСЬ» до Європейського дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 18 жовтня.

Торгівля людьми  —  темна сторона нашого світу. Цей злочин може адаптуватися до потреб «ринку», законів, економічної та соціальної ситуації в країні. Він може набувати різних форм, від примусової праці до сексуального чи домашнього рабства.

Повномасштабна війна, збільшення людей, які були змушені покинути свої домівки, гуманітарна та безпекова кризи — фактори, які  сприяють поширенню злочину торгівлі людьми.

Пам’ятайте, що торгівля людьми ближче, ніж здається. Якщо ви знаєте про випадки торгівлі людьми чи будь-якого виду експлуатації або потерпіли від цього злочину, звертайтеся за номерами:

102 – поліція
 527 – національна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми
 1547 – гаряча лінія з протидії торгівлі людьми
 112 – служба екстреної допомоги в ЄС

Інформаційна кампанія створена за підтримки IOM Ukraine з метою запобігання торгівлі людьми та популяризації правил безпеки під час міграції.