Український ветеранський фонд проводить опитування серед ветеранів

2023-10-18 10:14:23

Нагальні потреби, проблеми та ставлення суспільства до учасників україно-російської війни визначають в Українському ветеранському фонді.

Для цього запрошують долучитися до анонімного опитування

Опитування проводиться з метою з’ясування думки безпосередніх ветеранів війни. Інформація, отримана в результаті опитування, буде використана для аналізу та порівняння результатів досліджень.

До того, у вересні поточного року, за ініціативою Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України, Соціологічна група «Рейтинг» провела ІV Загальнонаціональне опитування. У рамках цього дослідження визначалось актуальне ставлення суспільства до ветеранів російсько-української війни, уявлення про образ ветерана, потреби та можливі проблеми, з якими стикаються ветерани у цивільному житті.