На Закарпатті може з’явитися підрозділ Запорізького державного медико-фармацевтичного університету

2023-10-24 11:56:04
Перспективи відкриття відділення вишу в нашому регіоні Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА, Роман Сарай - голова Закарпатської обласної ради обговорили з ректором закладу Юрієм Колесником та першим проректором Миколою Авраменком.

Керівництво університету розповіло про діяльність навчального осередку, основні напрямки роботи, базу післядипломної освіти, матеріально-технічне забезпечення, науково-педагогічний склад тощо.

Під час зустрічі зосередили увагу на тому, що запорізькі викладачі з багаторічним практичним досвідом змогли б на Закарпатті навчати як місцеву молодь, так і студентів, які переїхали з інших країн. Базою для відпрацювання навичок може стати Берегівська районна лікарня ім. Б. Ліннера, ремонт у якій зараз на завершальному етапі.

«Це перспективний напрямок співпраці, тож комунікувати щодо цього питання будемо й надалі. Навчання спеціалістів медичного напрямку у висококваліфікованих фахівців – нині надважливе», – наголосив Василь Іванчо.