Стартувала подача заявок кандидатів в амбасадори Закарпаття

2023-10-25 09:43:11
Набір впливових і впізнаваних людей, які стануть амбасадорами Закарпаття, офіційно запустили. Про це повідомив заступник голови ОВА Василь Іванчо.

За його словами, є два шляхи для подачі кандидатури: особиста заява та подання від підприємства, установи чи організації.

У разі написання заяви потрібно навести аргументи доцільності присвоєння звання й обов’язково надати копію паспорта, резюме в довільній формі (з додаванням фото). В іншому випадку має бути рекомендаційний лист, згода з боку претендента на участь. Окрім того, можна надати й додаткові документи, котрі підтверджують авторитет і компетентність у тій чи тій галузі.

Перший етап подання заявок до департаменту економічного та регіонального розвитку ОВА триватиме до 1 грудня.

«Амбасадори Закарпатської області – команда людей, яка на громадських засадах розповсюджуватиме ідеї інвестиційних можливостей на національному рівні та серед іноземних партнерів. Проявіть індивідуальний потенціал для посилення іміджу нашого краю задля його розвитку й промоції», – закликав Василь Іванчо.