2018-06-08 11:01:21
Н А К А З
_07.06.2018______                 Тячів                 №_61-к_

Про оголошення конкурсу
Відповідно до статей 17, 22, 23 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби»:
1. Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - заступника начальника центру надання адміністративних послу - адміністратора Тячівської районної державної адміністрації.
2. Затвердити умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - заступника начальника центру надання адміністративних послу - адміністратора Тячівської районної державної адміністрації,   згідно з додатком.
         3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

державної адміністрації                                           Б.Макусій
                                                                           наказ керівника апарату
                                                                             від _07.06.2018___ №_61-к__

УМОВИ

Загальні умови

Посадові обов'язкиВиконує обов’язки начальника центру адміністративних послуг – адміністратора на час відсутності начальника-адміністратора ЦНАП згідно діючого законодавства.
Забезпечує організацію та взаємодію адміністраторів ЦНАП з суб'єктами звернень та суб'єктами надання адміністративних послуг.
Здійснює моніторинг діяльності центру, проводить аналіз кількості звернень від суб'єктів звернень, вхідних та вихідних документів, у тому числі дозвільного характеру.
 Здійснює контроль за дотриманням строків надання адміністративних послуг.
Забезпечує співпрацю ЦНАП із адміністративними органами і з  замовником адміністративних послуг.
Організовує інформаційне забезпечення центру.
 Реалізує інші функції щодо діяльності центру (в т.ч.прийом суб’єктів звернень, формування вхідних пакетів та передача суб’єктам надання, видача вихідних пакетів).
Представляє центр при взаємодії з органами державної виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими особами, юридичними та фізичними особами.
Вносить пропозиції керівнику центру щодо удосконалення та спрощення процедур і процесів надання адміністративних послуг.
Бере участь у засіданнях, апаратних нарадах,  семінарах та інших заходах, що стосуються діяльності ЦНАПу.
Здійснює та забезпечує подання звітності.
Здійснює  виконання повноважень, завдань та обов’язків адміністратора центру надання адміністративних послуг .
Координує діяльність адміністраторів Центру надання адміністративних послуг.
Умови оплати праціПосадовий оклад – 5800,00  грн., надбавка за вислугу років, надбавка за ранг державного службовця, за наявності достатнього фонду оплати праці – премія.
Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посадуБезстрокове призначення на посаду
Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі та строк їх подання1) копію паспорта громадянина України;
2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади, до якої додається резюме у довільній формі;
3) письмову заяву, в якій повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;
4) копію (копії) документа (документів) про освіту;
5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою
6) заповнену особову картку встановленого зразка;
7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.
Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби
Місце, час та дата початку проведення конкурсу3 липня 2018 року, початок о 10.00 год.
 90500, м. Тячів. вул. Незалежності,30, 3-й поверх, каб.304.
Прізвище, ім'я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу
Козуряк Ольга Альбертівна
kadritrda@i.ua
Кваліфікаційні вимоги
ОсвітаВища освіта, не нижче ступеня магістра
Досвід роботиДосвід роботи на посадах державної служби категорій „Б” чи „В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року
Володіння державною мовоюВільне володіння державною мовою
Вимоги до компетентності
ВимогаКомпоненти вимоги
1.Необхідні особистісні якостіКомунікабельність, повага до інших
2. Необхідні ділові якостіДіалогове спілкування, стресостійкість
3. Уміння працювати з комп’ютеромВолодіння комп’ютером на середньому рівні

Професійні знання
ВимогаКомпоненти вимоги

1 .Знання законодавства
Знання:
Конституція України;
Закон України „Про державну службу”;
Закон України „Про запобігання корупції”
2.Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)Закон України „Про місцеві державні адміністрації”
Закон України  „Про захист персональних даних”
Закон України  „Про адміністративні послуги”