Заряджені гідністю та жагою свободи!

2023-11-21 13:03:18
Під цим гаслом сьогодні українці відзначають 10-ту річницю Революції Гідності і День Гідності та Свободи.

З цієї нагоди в Тячеві на площі Памꞌяті, біля пам'ятника Героям Революції Гідності, відбулися урочисті заходи.

Керівництво району, військовослужбовці, представники громадськості, установ та організацій поклали квіти та лампадки до підніжжя монументу Героїв Небесної Сотні.

Хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Усі вони назавжди залишаться в пам’яті народу,  стануть гордістю й прикладом для наступних поколінь.

У цей день ми згадуємо події, які вплинули на хід історії нашої держави, а також тих героїв, які не побоялися стати на захист країни та її майбутнього.

Революція Гідності назавжди змінила та об’єднала український народ.

Ми не хотіли війни. Ми прагнули свободи. Сьогодні – боремось за право відстояти власну Незалежність!

Ми – єдині і ми – незламні! Заряджені гідністю та жагою свободи, ми обов'язково вистоїмо!

Слава Україні! Героям слава!

Пресслужба Тячівської РВА