Медичну довідку для зарахування дитини до навчального закладу можна буде отримати в сімейного лікаря, – МОЗ

2023-11-24 14:29:19
Сімейний лікар буде проводити всі базові обстеження дитини: збір анамнезу, повне фізикальне обстеження, перевірку наявності ознак гострої хвороби або хронічних станів, а також вимір зросту та маси тіла, дослідження гостроти зору, слуху (шепітна мова), постави та плантографії.

За результатами таких медичних оглядів видаватимуть документи єдиного зразка.

Важливо: для отримання довідки дитина має отримати всі щеплення згідно з Національним календарем профілактичних щеплень.

Медичні огляди для зарахування дитини до дитячого садка або школи є обов’язковими. Медогляди для вступу в інші освітні заклади будуть проводитися лише тоді, якщо це вимагає сам заклад чи умови вступу.

Детальніше на сайті Міністерство охорони здоров'я України: https://bit.ly/49JZAWJ