До 12 лютого триває Open Call для проєктів у галузі deep-tech.

2024-02-06 09:57:09
Студенти, дослідники та науковці можуть зареєструватися на відбірковий хакатон, який відбудеться 1–3 березня в гібридному форматі в Києві.

30 переможців хакатону отримають можливість долучитися до акселераційних програм:

- «Development and Renovation» — ініціатива призначена для стартапів. Учасники здобудуть загальні та спеціалізовані знання, зокрема про бізнес-комунікацію, фінансове управління та розроблення продукту. Програма триватиме вісім тижнів.

- «Science Intensive Innovation» — передбачає, що кожен стартап співпрацюватиме з експертом в обраному напрямі (оперативний менеджмент, розвиток бізнесу, валідація гіпотез, маркетинг, хардверне прототипування, розвиток зелених технологій тощо). Програма триватиме два місяці.

Деталі щодо вимог та процесу відбору доступні тут: bit.ly/42nu0ul.

Акселераційні програми реалізуються Vacuum Deep Tech Acceleration за підтримки Програми Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України», Міністерства освіти і науки України, Міністерство цифрової трансформації України та Міністерства економіки України спільно з Kyiv Academic University, Ukrainian Startup Fund, YEP Accelerator.