Слухачі другого курсу Тячівського осередку Закарпатського обласного центру підготовки населення до нацспротиву гідно пройшли випробування під час залікового іспиту

2024-02-13 15:39:05
Заліки розпочалися з практичної стрільби з автоматичної зброї та виконання вправ з вогневої підготовки. Далі слухачі курсу виконували завдання з топографічної підготовки, орієнтування на місцевості, зв’язку, реагування на загрози вогневого контакту, тактичної медицини та евакуації поранених з району зіткнення з уявним супротивником і багато іншого.

Підготовка населення до національного спротиву, оборона держави, територій, своїх рідних та близьких - один із основних напрямків комплексного захисту країни від зовнішнього ворога.

Дякуємо керівництву Центру та інструкторам за проведену роботу, а також всім слухачам, які виявили бажання навчатися захищати себе, свою родину, території та нашу країну.

Вітаємо наших курсантів та пишаємось ними!

Нагадуємо!

Заявки подавати можна до 18 лютого за посиланням: https://dopomoga.digital-zakarpattia.com.ua/application

Деталі за номером +380959130589

Можна також подати заявку на навчання, офлайн, щопʼятниці після 18:00 в Центрі за адресою м.Тячів, вул.Армійська,126 б (Торговельний комплекс “GRAND MIX”)