Відбулось штабне тренування щодо дій у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із затопленням

2024-02-14 19:09:08
Сьогодні, згідно з Наказом начальника Тячівської районної військової адміністрації Тімура Аверіна, відбулося штабне тренування з органами управління та силами цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми цивільного захисту щодо дій у разі загрози виникнення надзвичайної ситуації природного характеру, пов’язаної із затопленням.

Учасники заходу: керівний склад цивільного захисту району, члени районної комісії з питань ТЕБ та НС, органи управління та сили цивільного захисту установ, організацій та об’єктів господарської діяльності.

Мета навчання - перевірка готовності та навичок керівного складу цивільного захисту, органів управління та галузевих ланок, щодо:

• організації проведення заходів з мінімізації ймовірних наслідків негоди притаманних зимово-весняному періоду (пропуск льодоходу, повені та дощові паводки);

• проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, а також організації життєзабезпечення населення, яке може потрапити у зону небезпечних проявів надзвичайної ситуації.

Обговорили проблемні питання щодо реалізації вимог законодавчих та інших керівних документів з питань цивільного захисну та надзвичайних ситуацій, а також організації виконання завдань за призначенням.

Визначено основні напрямки вдосконалення роботи у зазначених вище сферах.

Пресслужба Тячівської РВА