20 лютого — День пам’яті Героїв Небесної Сотні

2024-02-20 11:01:38
Сьогодні в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Євромайдану, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Десять років з часу вирішальної події, переломного моменту в історії. Наша війна за свободу почалась саме тоді.

В той день Україна втратила найкращих синів, але отримала справжню незалежність, змінила хід історії та врятувала європейську цивілізацію.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні, тих, хто поклав своє життя за незалежність нашої держави, хто боровся за її свободу.

Нехай пам'ять про них буде світлим прикладом відваги та вірності ідеалам мужності, свободи та справедливості.

Пам’ятаємо!