Автоматизована система реєстрації гуманітарної допомоги запрацювала в Україні 1 грудня минулого року

2024-02-23 22:16:07
Водночас до 1 квітня 2024 року діє перехідний період. Він передбачає, що отримувачі гуманітарної допомоги (фонди, громадські організації та інші установи) можуть обирати один із двох варіантів завезення та обліку гуманітарної допомоги – паперовий або цифровий.

З 1 квітня залишиться лише один доступний механізм – цифровий.

За час запуску цифрової системи до офіційного Реєстру отримувачів гуманітарної допомоги приєдналось більш ніж 5,5 тисяч отримувачів. Загалом у Реєстрі вже понад 7 тисяч отримувачів. Це означає, що всі ці організації можуть легально завозити гуманітарну допомогу. З моменту запуску цифрового механізму в системі було сформовано майже 8 тисяч декларацій та близько 11,5 тисяч даних про вантажі.