Громади Тячівського району розпочали проведення ІІ (територіального) етапу змагань Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

2024-03-01 11:21:36

29 лютого на базі Дубівської гімназії №1 відбулося урочисте відкриття ІІ етапу змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти Дубівської громади.

Для участі у ньому зареєструвалися 5 шкільних команд з п’яти видів спорту: футзалу, баскетболу, волейболу, чирлідингу та спортивного орієнтування.

На заході були присутні: Дубівський селищний голова Денис Каганець, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Ярослав Івачевський, директори ліцеїв та гімназій.

Перші змагання відбулися з футзалу. Участь взяли команди з Дубівського ліцею, Дубівської гімназії №1, Дубівської гімназії №2, Калинівського ліцею та Краснянського ліцею.

У запеклій боротьбі визначились переможці:
- І місце посіла команда Дубівської гімназії №2;
- ІІ місце – футболісти Дубівського ліцею;
- ІІІ місце – спортсмени Краснянського ліцею.

Переможці та призери отримали кубки, медалі та грамоти, а всі учасники змагань отримали у подарунок футбольні м’ячі.

Пишаємось вами та бажаємо успіху в наступних змаганнях.